Torebka najlepszym przyjacielem kobiety

Legendarna amerykańska aktorka i modelka Marilyn Monroe śpiewała, że najlepszym przyjacielem dziewczyny są jej diamenty, ale co sprawia kobiecie większą radość niż kupno nowej, skórzanej, pojemnej torebki?

Wygląd torebki jest istotny.

Torebka to nieodłączny element każdej stylizacji- zarówno dziennej, jak i wizytowej, wieczornej. Elegancka i skórzana podkreśli klasę i szyk jej właścicielki. Kolorowa lub ekstrawagancka ożywi każdą stylizację i sprawi, że nawet najprostszy strój będzie wyglądał oryginalnie i przykuje uwagę najbardziej wymagających znawców mody. Dobrze prezentujący się dodatek do stroju zwiększa pewność siebie kobiety, ponieważ przyciąga wzrok innych ludzi.

Co kryje w sobie nasza niepozorna przyjaciółka?

Oprócz walorów estetycznych, istotna jest funkcjonalność torebki, czyli to, co sprawia, że jest ona przyjacielem kobiety. W odpowiednio dobranej torebce możemy schować najpotrzebniejsze rzeczy i ukryć nasze małe skarby w taki sposób, że nie jest widoczne z zewnątrz, że nasz ładny dodatek nie jest jedynie dekoracją. Wszyscy dobrze wiemy, że w damskiej torebce znajdują się nie tylko portfel, klucze, chusteczki i telefon, ale również notes, dobra książka i elegancka składana parasolka. Nie zabraknie także butelki wody lub soku i małej przekąski. Można zabrać ze sobą orzechy, owoce, ulubione ciasteczka i batony. Każda kobieta wie, że wszystko, czego potrzebuje, znajduje się w jej torebce. Dzięki niej, przygotowana jest na każdą okazję i może być pewna, że o niczym nie zapomniała. Oprócz tego- wspaniale prezentuje się w jej dłoni lub na ramieniu.

Podsumowując, torebka to najlepszy przyjaciel kobiety. Ulepsza jej stylizację lub jest najbardziej wyrazistym elementem codziennego albo wizytowego stroju. Poza tym, pozwala na bycie gotową w każdej sytuacji. Jej wnętrze zawiera najpotrzebniejsze rzeczy i sprawia, że kobieta czuje się pewna siebie i przygotowana na wszystko. Nic nie może jej zaskoczyć, ponieważ wszystkie niezbędne przedmioty posiada w swojej solidnej, pięknej torebce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *